Anglojęzyczna Akademia Rozwoju ‘Happy Kids’ to nowatorska szkoła języka angielskiego dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat. To miejsce stworzone z myślą o rozwoju językowym i twórczym dzieci już od najmłodszych lat.
Największą wartością Akademii Happy Kids jest jej niepowtarzalna idea nauki języka angielskiego. To tutaj dzieci uczą się języka angielskiego na anglojęzycznych warsztatach.

Program anglojęzycznych warsztatów w ‘Happy Kids’ pozwala na przyswajanie języka angielskiego w dynamiczny i naturalny sposób a jednocześnie przenosi dzieci w świat kreatywnych działań.

Nauczanie języka angielskiego i przekazywanie wiedzy o świecie to cel Naszej Akademii. Razem z ‘Happy Kids’ dzieci odkrywają z którego bieguna pochodzą pingwiny, jak zrobić recyklingowe samoloty czy jak stworzyć dinozaury z lukru plastycznego. Wyszukane pomoce dydaktyczne, które nabywamy przez cały rok z Anglii oraz Stanów Zjednoczonych to nieodłączny element Akademii ‘Happy Kids’.
W zależności od rodzaju warsztatów dzieci poznają świat przy pomocy videoskopów, makiet tematycznych, globusów, anglojęzycznych interaktywnych zabawek i wielu innych oryginalnych materiałów naukowych.
Różnorodność warsztatów i jednocześnie spójny kurs języka angielskiego dają ogromne możliwości rozwoju językowego i personalnego dziecka już od wczesnego dzieciństwa.