Warsztat audiowizualny

Warsztat audiowizualny

Listen to the story: To blok warsztatów audiowizualnych. Na tę formę zajęć składa się wiele kreatywnych działań takich jak ćwiczenia w mini laboratorium fonetycznym, zabawy motoryczne, karaoke, bajki, opowieści, wiersze, gry, zagadki i piosenki. Profesjonalny sprzęt i materiały przygotowane na te warsztaty umożliwiają efektywny rozwój każdego uczestnika zajęć. 'Listen to the story' to także zajęcia umuzykalniające i uwrażliwiające dzieci na rytm, dźwięk i obraz co doskonali ich pamięć i koncentrację.

WIĘCEJ

Warsztat Odkrywczy

Warsztat Odkrywczy

Let's Discover the World: To jeden z czterech warsztatów anglojęzycznych Akademii 'Happy Kids'. Program tych zajęć wprowadza dzieci w różne dziedziny nauki. I tak od astronomii, biologii, chemii, geografii po tajniki ogrodnictwa młodzi naukowcy badają świat. I to wszystko po angielsku! Z kim sąsiaduje Mars?, kto zamieszkuje biegun południowy? - a to dopiero początek pytań, na które dzieci szukają odpowiedzi. Największą frajdą są oryginalne pomoce dydaktyczne do których należą: videoskopy, makiety tematyczne, globusy, lupy.

WIĘCEJ

Warsztat Nowatorskiej Sztuki Plastycznej

Warsztat Nowatorskiej Sztuki Plastycznej

The Work of Art To nowatorskie działania plastyczne charakteryzujące się wymyślnymi artykułami plastycznymi i niekonwencjonalnymi pomysłami ich wykorzystania. The Work of Art to także składanie, wycinanie, odbijanie, malowanie, stemplowanie. Porozumiewanie się po angielsku, oryginalne pomysły, nietypowe materiały plastyczne i wspaniały efekt końcowy to słowa, które najbardziej oddają zamysł tego warsztatu. The Work of Art - rozwija manualnie i uczy angielskiego.

WIĘCEJ

Warsztat kuchenno-kulinarny

Warsztat kuchenno-kulinarny

Cook with Me: Ta forma warsztatów uczy języka angielskiego kulinarnie. Oprócz typowego zakresu wiedzy jakim są produkty spożywcze, ich smaki i pochodzenie dzieci poznają tu również zdrowe nawyki żywieniowe, nakrywanie i dekorację stołu i wiele innych czynności z życia wziętych. Program tych warsztatów został tak opracowany by w najbardziej twórczy i naturalny sposób komunikować się w języku angielskim i poznawać świat.

WIĘCEJ